Kinderboekenweek

In dit pakket vind je alle officiële thematitels die bij het thema van de Kinderboekenweek passen: Gi-ga-groen! Je kunt het hele pakket bestellen of een eigen keuze maken. Neem contact met ons op wanneer je nog meer gi-ga-groene boeken zoekt of kijk in onze andere boekpakketten.

Bestel HIER het bijbehorende lespakket van het CPNB voor groep 1-8.
Bestel HIER het versier-je-klaspakket en je hebt alles in school om een fantastische Kinderboekenweek te organiseren!

Kosten van dit pakket:

Boek Aantal boeken

Het grote reptielenboek

Luitingh-Sijthoff

Een onweerstaanbaar reptielenboek voor kinderen boordevol weetjes, gave foto’s en grappige illustraties. Dat reptielen fascinerende dieren zijn, laat Sterrin Smalbrugge zien in Het grote reptielenboek. Deze jonge ecologe schreef een onweerstaanbaar boek over de wereld van reptielen, compleet met gave foto’s en grappige tekeningen. Kortom: een boek voor echte durfals!

20,99

Kalle en het oerwoudgoud

De Harmonie

In dit derde deel van de stoere serie Kalle-boeken duikt onze held op in Suriname.

15,90

De Knerpers

Billy Bones

Op een ochtend ontdekt Lucy dat alle volwassenen 's nachts zijn verdwenen. Met hulp van haar vrienden gaat Lucy op zoektocht naar alle ouders en ontmoet dan de knerpers...

15,95

Van honingbij tot hagelslag

Ploegsma

Verrassend boek over ons eten en hoe het groeit, met bijzondere illustraties.

21,99

Palmen op de Noordpool

Gottmer

Palmen op de Noordpool is een belangrijk boek over jou en je toekomst, maar ook een grappig boek vol verrassende informatie.

24,99

De ontdekkingsreizigers

Luitingh Sijthoff

Over vier kinderen die met een vliegtuig crashen en op mysterieuze stad in de jungle stuiten.

24,99

Ga je mee naar Yellowstone?

Lannoo

Ontdek welke dieren er wonen, leer over de lokale planten en verbaas je met Ula en Kuba over buitengewone natuurverschijnselen. Een verrassende combinatie van een verhaal in stripvorm met interessante weetjes over fauna en flora.

29,99

Elke dag broerdag

Van Holkema & Warendorf

Elke dag broerdag is een ijzersterke nieuwe roman voor kinderen vanaf negen jaar van de auteur van Het (on)gewone verhaal van Bo (en Tom). Perfect voor de fans van Anna Woltz, Enne Koens en Jacques Vriens.

14,99

Recensie

Alle pakketten zijn zorgvuldig samengesteld door onze redactie in samenwerking met ons boekenpanel.

Voor dit boekpakket is er nog geen recensie beschikbaar.